Скільки заробляє сміттяр в Німеччині?

GoLernen » Blog » Німеччина та німці » Скільки заробляє сміттяр в Німеччині?

Скільки заробляє сміттяр в Німеччині?

2018-03-20T18:36:12+00:00Березень 4, 2018|Categories: Німеччина та німці|Tags: , , |

Зарплата в Німеччині

Напевно, мало хто мріє про професію der Beruf сміттяра. Брудна робоча форма, неприємний запах, дощ… перечисляти можна без кінця і краю, але що саме приваблює anlocken в цій роботі, що так тяжко знайти вакантне місце? А в великих містах майже нереально unrealistisch.

Багато хто говорить sprechen, що така робота повинна відповідно винагороджуватися. Але чи так це насправді? Перш за все, для такої роботи потрібно мати відмінне vorzüglich здоров’я, бо бігати прийдеться багато. Якщо звичайні люди о 7:00 тільки прокидаються, то сміттярі в цей час вже давно працюють arbeiten.

Скільки ж заробляють verdienen сміттярі в Німеччині?

В середньому, без освіти вони отримують 16002200 євро на місяць. Набагато більше, приблизно 30003500 Євро, заробляють люди, які мають відповідну освіту die Bildung і водійське посвідчення der Führerschein. У Німеччині професія сміттяра гарантує кар’єрний die Karriere ріст. Вже з першого року навчання в цій сфері можна заробляти від 610 до 950 євро. Зарплата в великих фірмах чи Західній Німеччині вище, ніж на Сході або в невеликих компаніях das Unternehmen.

З 17.06.2002 цю професію офіційно вивчають, як професію медсестри – 3 роки. Після закінчення навчання die Ausbildung видається диплом: Спеціаліст з очищення стічної техніки, для повітроводів, трубопроводів і промислових послуг чи систем водопостачання. (Fachkraft für Abwassertechnik, für Kanal-, Rohr- und Industrieservice oder für Wasserversorgungstechnik.)

У подальшій перспективі на посаді диспетчера автопарку або керівника групи можна заробляти в рік приблизно 50 тис євро. Незважаючи на те, що ця робота фізично важка schwer і позначається на здоров’ї, вакантних місць в Німеччині практично немає. Надто вже хороша зарплата у цих людей die Menschen.

Всі суми вказано в Брутто. Кожна людина в Німеччині оподатковується steuerpflichtig за особистим фінансовим класом оподаткування. Сума, яка приходить на рахунок в кінці місяця може відрізнятися, навіть, якщо люди займають одну і ту ж саму посаду.

На сьогоднішній день за офіційними даними:

Професія – Referent m/w Abfallwirtschaft
Фірма – EnBW Energie Baden-Württemberg AG
Територія – Stuttgart
11.07.2017
Місяць – 4.7616.685
Рік – 59.03782.889

Професія – Außendienstmitarbeitern (Umwelt, Klärtechnik, Abfallwirtschaft) (m/w)
Фірма – Hays
Територія – Berlin, Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Nordrhein Westfalen, Rheinland Pfalz und Niedersachsen
07.07.2017
Місяць – 4.2055.741
Рік – 52.14771.185

Leave A Comment

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Цей сайт використовує файли cookie. Ok

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: