Deutschlehrer

GoLernen

Німецька мова – більше не іноземна!

самостійне вивчення німецької мови

Розробники сайту розпочали вивчати німецьку мову у Німеччині.

І коли виникла перша і сама головна проблема при вивченні німецької мови — це граматика німецької мови:

Перший крок — інтернет, але виявилось, що є дуже багато ресурсів англійською та російською мовами, а український інтернет, на жаль, нерозвинений та занедбаний. Знайшли декілька українських сайтів, але без толкового пояснення, немає всіх тем і повного заглиблення в вивчення німецької мови самостійно.

Другий крок — замовлення книжок для вивчення німецької граматики з України. В чому тут виникла проблема? В тому, що більшість книжок «відірвані» від німецької мови. Наприклад, в книжці є заголовок «Німецькі дієслова», але як буде це німецькою мовою? Коли людина розпочинає вивчати граматику з таких книжок, то в результаті просто неможливо продовжити навчання в Німеччині, вступити в інститут і відразу зрозуміти про що йдеться.

Повноцінне вивчення німецької мови в Німеччині обійдеться приблизно в 3000 – 5000 € залежно від школи та землі в якій проходять заняття. Тому виникла така ідея: створити якісний український сайт для самостійного вивчення німецької мови абсолютно безкоштовно, — для українців та їхніх дітей, рідною та зрозумілою мовою.

Німецькі тексти

Як вивчити німецьку мову з нуля?

План дій і мотивація

Що ми маємо на увазі, коли говоримо – вивчення німецької мови з нуля? Це самостійне вивчення мови від 0 і до рівня С2 за допомогою простих онлайн-уроків. Навчання в Німеччині звісно проходить німецькою мовою. Всі вправи, підручники і завдання, а також пояснення тільки німецькою мовою. І звичайно, коли ти вивчав про підмет Subjekt і присудок Prädikat українською, тяжко зрозуміти всю граматику іноземною мовою, а більшість з нас взагалі забули про що йдеться і на які питання відповідає прикметник Adjektiv.

На сайті розміщено всі можливі теми граматики німецької мови, яка доповнюється й оновлюється, для самостійного і повноцінного вивчення. Від алфавіту до  C2. Також історія Німеччини, лексика, фонетика, тексти, діалоги, зразки листів, книги та багато інших матеріалів.

На сайті також буде розміщено вправи та тести, які використовуються в Німеччині для вивчення німецької мови.

Всі теми, які розміщені на сторінці Blog  допоможуть вивчити нові слова та поповнити словниковий запас в легкій формі читання тексту. За допомогою цього методу нові слова будуть запам’ятовуватись мимоволі.

В перспективі ще багато новинок, дякуємо за терпіння!

ПІДТРИМАЙ НАС!

facebook

instagram

youtube

Напиши нам!

Разом ми сила