Відео німецькою мовою онлайн

Відео німецькою мовою для самостійної езаменаційної підготовки.

Рівень : A1 , A2

extra auf Deutsch Фільм німецькою мовою

Дві зовсім різні молоді дівчини винаймають кімнату в одному з великих міст. Зовсім різні характери та стереотипи. Одна любить спорт і моду. Друга – тварин і шоколад. Дівчата товаришують з сусідом і одна з них, зовсім, не проти мати з ним стосунки. До іншої приїжджає давній друг по листуванню з Аргентини. Як виявилося, він погано розмовляє їхньою мовою. Як вони спілкувалися до цього історія замовчує. Серіал показує буденні життєві ситуації, з якими можуть зіштовхуватися молоді люди. Усі репліки героїв продубльовано субтитрами.
Слухайте і читайте. Дізнайтесь в якому місті проходять ці всі ситуації. З якими ще людьми доведеться познайомитись і наскільки важливо розуміти мову, щоб наприклад, як один з героїв не накупляти повний холодильник… ех, сміх тай годі :)
Рівень : A1 , A2

Рівень : B1 , B2

Перший сезон розказує про бразильську студентку Jojo довжиною в 33 серії, оскільки вона шукає щастя в своєму новому місті Кельні. Вона закохалася: в когось, кого вона ніколи не бачила. Чи прийме її коханий? Тут ви знайдете не тільки всі епізоди ” Jojo Шукає щастя “, а й робочі листи і інтерактивні вправи, з якими ви можете вивчити німецьку мову.
Рівень : B1 , B2

Jojo і її друзі. В епізодах другого сезону все обертається навколо любові , дружби , ревнощів і зради . Крім того, є знову багато вправ з граматики, словникового запасу, географії та молодіжного сленгу.

Рівень : B1 , B2

Бразильянка Jojo в пошуках емоційного і фізично щастя. На роботі в агентстві, вона потрапляє у велику небезпеку. Зустрічає знову стару любов, яка перевертає все з ніг на голову…

Рівень : B1 , B2