З аудіосупроводженням: по буквам; букви-слова; пісенька Das ABC Lied; жіночий голос; чоловічий голос.

Das deutsche Alphabet

Німецький АЛФАВІТ онлайн

Німецький алфавіт створений на основі греко – романського алфавіту і складається з 26 букв.

Алфавіт – це найважливіша частина мови. Фундамент для будиночку “Мова”. Діти також починають з букв, говорячи перше “М” ..”а”..”ма”. Потім слова, речення. Все не так просто для дорослого, а для дитини – легко, бо вона не боїться робити помилки! Тому, я надіюсь, що вивчення німецької мови стане цікавим конструктором. Відсвяткуйте новий день народження! В мові потрібно народитись заново.

Німецький алфавіт

Умлаути ( умляут , Umlaut ) – це специфічні німецькі літери, вони відрізняються діакритичними знаками, яких немає в стандартному латинському алфавіті : ä , ö , ü та лігатура ß (в українській мові діакритичними знаками відрізняються літери «і» відносно «ї», «и» відносно «й»).

Діакрити́чний знак, діакритики (від грец. διακριτικος — розрізняльний) — знак над буквою, або під буквою, що відрізняє фонетичний звук вимови від такої ж самої букви без цього знаку. Це асиміляція голосних літер і в німецькій мові їх називають відповідно: “A-умлаут”, “O-умлаут” і “U-умлаут”.

Якщо вам потрібно написати умлаут, але німецької клавіатури немає поруч, тоді ви можете написати ці букви вживаючи диграфи, які спеціально придумані для висвітлення одного фонетичного звуку, в німецькій мові це відбувається таким чином: ä – “ae“, ö – “oe“, ü – “ue” (В українській такі штучки також є, тому можете собі асоціювати з: “дж” і “дз”, що змінюють фонетичний звук).

А тепер можна переходити до німецького словника