Листи німецькою мовою2018-04-12T17:05:22+00:00

Листи німецькою мовою

Листи німецькою мовою для екзамену та повсякденного життя

Приклади німецьких листів

Briefvorlagen

Вміти правильно оформлювати і писати листи – дуже важливо, а особливо в Німеччині. На цій сторінці ми розглянемо всі аспекти особистої неофіційної переписки в Німеччині, а також ділові листи: листування з інститутом Німеччини, лист до роботодавця та інші найпоширеніші види офіційних листів в Німеччині. Кундігунг Kündigung, Рекламаціон Reklamation, Бешверде Be­schwer­de та інші, оформлення яких потрібно знати на екзамені з німецької мови від А1 до С2. Як написати листа знайомому з міжнародного форуму? Як звертатись до спірозмовника в німецькому листі? Місце написання дати? Велика літера чи маленька? Як оформити лист німецькою? Як написати адресу одержувача чи відправника німецькою мовою?…  і на багато-багато інших супутніх питань можна знайти відповідь тут. Як оформити конверт німецькою мовою.

Оформлення німецького листа

Оформлення німецького листа

Як виглядають офіційні та неофіційні німецькі листи

Офіційний німецький лист

Офіційний німецький лист

Приклади офіційних листів

Неофіційний німецький лист

Приклади неофіційних листів

Останні новини:

ВСЕ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЦІВ

  • вивчити німецьку самостійно 

3 способи вивчити німецьку самостійно 

Березень 4, 2018|

Майже всі люди люблять співати. Одні роблять це на сцені, а інші в ванній кімнаті. Є такі пісні, які хочеться співати і співати. Попробуйте послухати німецьку музику і можливо знайдеться така пісня німецькою мовою, яка западе в душу.

  • Середня зарплата в НімеччиніСередня зарплата в Німеччині

Скільки заробляє сміттяр в Німеччині?

Березень 4, 2018|

В середньому, без освіти вони отримують 1600-2200 євро на місяць. Набагато більше, приблизно 3000-3500 Євро, заробляють люди, які мають відповідну освіту і водійське посвідчення. У Німеччині професія сміттяра гарантує кар'єрний ріст. Скільки ж заробляють verdienen сміттярі в Німеччині?

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ok