Інформація про Німеччину2020-03-05T19:22:51+00:00

В цьому розділі розміщена основна інформація про Німеччину

Ви зможете побачити, як створювалась німецька імперія та дізнатись хто переклав першу Біблію німецькою мовою народу. Як будувалась німецька ідеологія і як вона перетворювалась в могутню імперію.

Leben in Deutschland

Orientierungskurs

Тест з історії Німеччини

Історія Німеччини дуже цікава, як і любої іншої держави. “Орієнтірунгскурс чи Орієнтірункскурс”, як говорять наші співвідчизники належить до обо’язкового екзамену, якщо є плани отримати німецьке громадянство. Ті хто проходять B1 курс німецької мови у Німеччині, як правило здають його в комплекті з B1 курсом. Такий курс закінчується тестом AbschlusstestLeben in Deutschland“.

На сайті все розділено на розділи, які допоможуть вивчити історію Німеччини, ознайомитись з культурою та побутом, а також подивитись на устрій політичної системи.

Німеччина
Історія Німеччини
Німецька мова

Останні новини:

ВСЕ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЦІВ

Оренда квартири у Німеччині

Усі відповіді на найпоширеніші запитання тих, хто шукає квартиру у Німеччині чи буде шукати у майбутньому. Пошук квартири у Німеччині - одна з найважливіших тем після пошуку роботи. Простий німецький громадянин теж має труднощі з пошуком житла, а для мігрантів це в декілька разів ваще.

Як підтвердити диплом у Німеччині?

На даний момент я проживаю у Німеччині 5 років і працюю бухгалтером. Прийшлось пройти нелегкий шлях, але щоб перемогти - потрібно боротися. Без боротьби - немає перемоги! Тут ви дізнаєтесь про основні кроки, які мені прийшлось пройти, щоб працювати в Німеччині за освітою, яку я отимав в Україні.

 Переглянути всі теми
Go to Top