Бібліотека німецької мови2018-04-12T17:12:35+00:00

Німецька бібліотека

Книги німецькою мовою. Читати німецькою мовою онлайн

Німецькі тексти

Бібліотека німецької мови

В цьому розділі можна знайти: німецькі книги, німецькі статті з журналів, старі німецькі фотографії, німецькі цитати, німецькі листи, старі листівки, та багато-багато іншого на німецькій мові. велика збірка граматики німецької мови на українській. Бібліотека буде оновлюватись.

Останні новини:

ВСЕ ПРО НІМЕЧЧИНУ ТА НІМЦІВ

  • вивчити німецьку самостійно 

3 способи вивчити німецьку самостійно 

Березень 4, 2018|

Майже всі люди люблять співати. Одні роблять це на сцені, а інші в ванній кімнаті. Є такі пісні, які хочеться співати і співати. Попробуйте послухати німецьку музику і можливо знайдеться така пісня німецькою мовою, яка западе в душу.

  • Середня зарплата в НімеччиніСередня зарплата в Німеччині

Скільки заробляє сміттяр в Німеччині?

Березень 4, 2018|

В середньому, без освіти вони отримують 1600-2200 євро на місяць. Набагато більше, приблизно 3000-3500 Євро, заробляють люди, які мають відповідну освіту і водійське посвідчення. У Німеччині професія сміттяра гарантує кар'єрний ріст. Скільки ж заробляють verdienen сміттярі в Німеччині?

  • Вчити німецьку мову

Починаємо вивчати німецьку?

Березень 4, 2018|

Німецька граматика, вимова, написання тексту і артиклі, на які грішать самі німці, складаються з логічних пояснень і маленьких сходинок, які ми постаралися зібрати на цьому сайті.  Ми раді, що ви не злякалися і почали вивчати німецьку!

Самостійно. Працевлаштування в Німеччині. Робота в Німеччині.

Лютий 12, 2018|

Як знайти роботу в Німеччині? Робота в Німеччині, чи як самостіно знайти та влаштуватись на роботу в Німеччині. Шаблонів з пошуку роботи немає, а особливо для іммігрантів Einwanderer, Immigrant. Тому в цій статті можна знайти необхідну загальну інформацію, а про сценарій згідно вашої освіти...

Цей веб-сайт використовує файли cookie. Ok