Новорічні привітання: Побажання щасливого нового року

Neujahrsgrüße: Wünsche für ein frohes neues Jahr

Zukunft. hoffen. Hoffnungen. Wünsche. Handy-Nachrichten. Erfolg. Glück. Gesundheit. Spaß. Liebe. Kraft

Оптимістичний погляд на майбутнє Zukunft: На Новий Рік люди знову починають сподіватися hoffen – на себе і на інших. Ці надії Hoffnungen та побажання Wünsche знаходяться щороку в поштових листівках, листах, електронних листах і повідомленнях мобільних телефонів Handy-Nachrichten майже в кожному повідомленні. “Я бажаю тобі щасливого нового року! Ich wünsche dir ein frohes neues Jahr! ” або “щасливого нового року einen guten Rutsch“. Як і в час Різдва в Німеччині, нас переповнюють звичайні людські побажання на Новий рік: успіх Erfolg, щастя Glück, здоров’я Gesundheit, веселощі Spaß, любов Liebe і сила Kraft. Ми старались написати для вас альтернативні привітання, які відрізняються від звичайних новорічних побажань. Нічого не стоїть на нашому шляху для написання оригінального поздоровлення німецькою мовою для рідних людей, друзів чи колег!

Написати новорічні привітання: поради і приклади

Neujahrsgrüße schreiben: Tipps und Beispiele

Vorsätze. Liste. Dingen. Möglichkeiten.

За часів добрих намірів Vorsätze та свят багато людей піклуються про свою родину та друзів. Ми хочемо зберегти контакти і відпустити обіди. Список Liste намірів і бажань у кожного свій. Але чому б не зробити близьки чи знайомих людей трохи щасливішими? Наприклад, сказавши їм, що Новий рік принесе з собою прекрасні речі Dingen і все що кожен з нас бажає обов’язково здійсниться! У наступних розділах ми зібрали приклади та поради, які допоможуть написати новорічні привітання та порівняти різні варіанти Möglichkeiten.

Правильний час

Der richtige Zeitpunkt

Zeitpunkt. Timing. zwölf Uhr. Silvesterabend. pausenlos. Neujahrstag. legitim. Silvester. durchaus

Коли ж саме настає цей найкращий час Zeitpunkt для новорічного привітання? Звичайно, найкращий час Timing – дванадцята година zwölf Uhr. Звичайно, ніхто не хоче витрачати Новорічний вечір Silvesterabend Нового року для відправлення повідомлень нон-стоп pausenlos для привітання всіх кого хочеться привітати. Тому, ми можемо висловити свої побажання з Новим роком в день самого нового року Neujahrstag. Новорічні побажання напротязі тижня чи навіть трошки більше є легітимними legitim. Наприклад, якщо ви розпочинаєте працювати в Новому році через два тижні після Нового року Silvester, цілком нормально вітати колег і бажати щасливого нового року. В Німеччині це абсолютно всюди durchaus прийнято.

Теми для новорічного привітання

Motive für Neujahrsgrüße

Glücksmotive. Marienkäfer. niedliche Schweinchen. vierblättrige Kleeblätter. Feuerwerk. Karten. kleben. malen. klassischen. Familie

Типовими символами для Нового року в Німеччині є мотиви на щастя Glücksmotive, такі як: божі корівки Marienkäfer, милі поросята niedliche Schweinchen, чотирилисні конюшини vierblättrige Kleeblätter та інші. Пам’ятаю, коли наші сусіди, корінні німці, вітали нас статуетками з конюшиною, бо вони вірять, що цей знак приносить щастя. І звичайно красивий феєрверк Feuerwerk, – це ідеальний пейзаж Нового року, але останнім часом люди в Німеччині страються закупляти менше феєрверків для святкування нового року і це пов’язано з захистом навколишньго середовища та тварин. В цей новий рік вже декілька великих магазинів взагалі відмовилось продавати товари такого роду.

Новорічні мотиви під час Новорічних свят можна знайти майже у всіх магазинах Німеччини. В Німеччині особливо ціняться новорічні подарунки чи листівки Karten, які зроблені власноруч, в основному такі подарунки роблять для дуже близьких людей і гарних друзів. Якщо вам особливо дорога ця людина, зробіть подарунок чи листівку своїми руками. Ви можете вирізати мотиви з картону та наклеїти kleben на листівку, або навіть намалювати malen їх самостійно. Якщо ви хочете відмовитися від класичних klassischen мотивів, підійде фотографія вас і / або вашої родини Familie.

Створюйте варіацію

Schaffe Variation

Neujahrsgrüßen. Weihnachtswünschen. Ideen. Sammelsurium. Inhalt. hineinzuschauen. Wünsche. Vorsätze. Silvester. Automatismus. Höflichkeit. Norm. Neujahrsgrüße. zumindest. liebsten. Variation. Arten. Dank. Freundschaft. Humor. Geschichte. Nostalgie. Alternative

Новорічні привітання Neujahrsgrüßen подібні до різдвяних побажань Weihnachtswünschen. Оскільки ми бажаємо їх знову і знову, і так щороку, коли-небудь ідеї Ideen стають схожими одна на одну. Після Різдва та Нового року у кожного є збірка листівок Sammelsurium. Для того, щоб знати їхній зміст Inhalt, не потрібно навіть заглядати в них hineinzuschauen. Дійсно, шкода. Адже, не просто добрі побажання Wünsche і наміри Vorsätze відлітають у забуття: написання карток на Новий рік Silvester розвинулося з часом до автоматизму Automatismus, який експлуатується майже beinahe завжди виключно з ввічливості Höflichkeit. Люблячі жести стали соціальною нормою Norm. Ось чому ми повинні дозволити новорічним привітанням Neujahrsgrüße змінюватися. Принаймні zumindest ваші улюблені liebsten люди заслуговують турбуватися про це.

Щоб забезпечити варіації Variation, ви можете орієнтуватися на різні типи Arten новорічних вітань, які ми постралися зібрати для вас. Є привітання, призначені для подяки Dank, дружби Freundschaft або гумору Humor. Є новорічні привітання, які можуть розповісти маленьку історію Geschichte або випромінювати ностальгію Nostalgie. Як тільки ви позбудетеся від класичного привітання Нового року “Ein frohes neues Jahr”, вам буде набагато простіше знайти альтернативу Alternative.

dennoch. Geiste. fehlen. zauberhaften. wiederzusehen. Durchhaltevermögen. freue mich. Wunderkerzen. Feuerwerk. Kerzenschein. Kuss. Hand. festhält. Netz. auffängt. Schild. Weg. Sterne. Jahreswechsel. Chancen. Möglichkeiten

 • Ми святкуємо наш Новий рік Silvester – на жаль, цього року без тебе dich. Проте dennoch ми думаємо про тебе. Я з’їм шматочок торта Stück Torte для тебе, у нас буде келих шампанського, і ми будемо в душі Geiste з тобою в дванадцять! Нам буде тебе не вистачати fehlen, але ми бажаємо тобі чарівного zauberhaften вечора і з нетерпінням чекаємо в новому році знову тебе побачити wiederzusehen.

 • Я бажаю тобі в цьому новому році, щоб збулися всі твої наміри Vorsätze. Отже: удачі Glück, здоров’я Gesundheit, успіху Erfolg, сили Kraft і наполегливості Durchhaltevermögen.

 • Я щасливий freue mich, що можу привітати тебе з бенгальськими вогнями Wunderkerzen, феєрверками Feuerwerk, при свічках Kerzenschein та з поцілунком Kuss в дванадцять.

 • Я бажаю тобі в цьому Новому році: руку Hand, яка триматиме тебе сильно festhält коли тоіб потрібна підтримка, сітку Netz, яка зловить auffängt тебе, коли ти будеш падати, щит Schild який вкаже тобі дорогу Weg і 1000 зірок Sterne, щоб прикрасити твій шлях.

 • Чому мені так подобається святкувати Новий рік? Я з нетерпінням чекаю зміни року Jahreswechsel, тому що це час нових шансів Chancen. Бажаю тобі нових можливостей Möglichkeiten і успіхів Erfolge. Удачі Viel Glück!

Емоції та чесність

Emotionen und Ehrlichkeit

Jahresende. Mitmenschen. ruhig. ehrlich. emotional. Floskeln. rennt. Dankbarkeit. Zuversicht. orientieren

Кінець року Jahresende завжди є гарним приводом для того, щоб подарувати вашим близьким Mitmenschen кілька приємних слів на початок Нового року. Для цього тобі потрібно бути спокійним ruhig, чесним ehrlich і емоційним emotional, а не покладатися на звичайні фрази Floskeln. Якщо для тебе дуже швидко біжить rennt час, а ти хочеш віддавати своїм близьким більше часу, просто скажи це. Якщо ти і надалі хочеш бачити і зберегти цю особливу людину у твоєму житті, збережи її таким чином: покажи безмежну вдячність Dankbarkeit і впевненість Zuversicht у новорічному привітанні. Тепер кілька прикладів чесних висловів, які можна використовувати для орієнтування orientieren:

Brandneues. Auto. Computer. Handy. zufrieden. gesund. liebenswert. melancholisch. bunten. Saal. plötzliche. seltsam. schöne. Hoffnung. Freude. Lachen. Lächeln. Möbel. Gott sei Dank

 • У часи, коли кожен завжди шукає собі щось нове і брендове Brandneues – новий автомобіль Auto, новий комп’ютер Computer, останній мобільний телефон Handy, останню модну кофтину – бажаю тобі, щоб у новому році все добре залишилося незмінним. Залишайся настільки ж щасливим zufrieden, залишайся здоровим gesund та чарівним liebenswert, як ти є! Від щирого серця в Новий рік від… Herzliche Grüße zum neuen Jahr von…

 • Я завжди трохи меланхолік melancholisch, коли закінчується старий рік – людина крокує з барвистого bunten простору в порожній, незайманий зал Saal. Ця раптова plötzliche порожнеча спочатку трохи дивна seltsam … але приємна schöne річ, що кімната просто чекає, щоб її заповнити! І ми можемо самостійно вибрати для себе те, що ми візьмемо туди: надію Hoffnung і радість Freude, світло Licht і любов Liebe, сміх Lachen і посмішку Lächeln … вони повинні бути меблями Möbel у твоєму новому році!

 • Ще один рік закінчується! Слава Богу Gott sei Dank, є одна річ, на яку я завжди можу покластися: І це ти! Залишайтеся такою, яка ти є! Liebe Grüße und Wünsche für das neue Jahr von…

Новорічні привітання через WhatsApp

Neujahrsgrüße per WhatsApp

halten. praktisch. Kontakten. Nachrichten. Foto. Video. Leser. individuelle. Emoticons. Bildchen

Звичайно, завжди приємно тримати halten листівку Karte в руці. Однак, іноді потрібно просто подумати практично praktisch і скористатися повідомленнями WhatsApp, SMS або електронної пошти для багатьох інших контактів Kontakten. Щоб відправити таке повідомлення Nachrichten не потрібно багато розписувати, можна просто надіслати фотографію Foto або відео Video, щоб нагадати про себе. На YouTube є багато смішних новорічних вітальних відеороликів. Більш особистою і красивою є фотографія вас або вашої родини. Це не тільки зрозуміліше для читача Leser, але й має також індивідуальний individuelle дотик.

Порада: Увімкніть смайлики Emoticons в текст, щоб ви не здавалися занадто серйозними. Маленькі малюночки Bildchen роблять Ваші новорічні привітання набагато приємнішими.

Wassertropfen. Himmel. älter. besser. Sinne. Sonne. Mond

 • Я бажаю тобі стільки щастя Glück в Новому році, як крапель води Wassertropfen в морі і стільки ж любові, як зірок на небі Himmel і здоров’я на кожен новий день.

 • Людина не старіє älter, а стає краща besser! У цьому сенсі Sinne: З Новим Роком!

 • Сонце Sonne, місяць Mond і зірки, все далеко. Але добре, що дуже близько – щасливий Новий рік!

Романтичні новорічні привітання

Romantische Neujahrsgrüße

Partner. Silvesterabend. Besonderes. natürlich. zumindest. Möglichkeiten. Notiz. Stoßzeit. Beispielsweise. erzählen. gegenseitig. Silvesterabend. versendest. pünktlich. Idealerweise. Bescheid. passieren

Не кожен може привітати свого партнера Partner напередодні Нового року Silvesterabend персонально. Але оскільки він є одним з найважливіших людей, яким ви відправляєте новорічні привітання, то воно, безумовно sicherlich, повинно бути якимось особливим Besonderes. Звичайно natürlich, телефонний дзвінок найпрекрасніший, але цей щорічний поганий зв’язок і розрив телефонної мережі напередодні Нового року, ймовірно, перешкодить цьому – принаймні zumindest рівно о 12 годині.

Тепер є три можливості Möglichkeiten. Перше Erste: Підготуйте повідомлення WhatsApp або SMS для свого партнера. Ви можете написати його ще за кілька днів до Нового року і просто зберегти його як нотатку Notiz в телефоні. Другий Zweite: Ви просто телефонуєте пізніше, ніж у годину пік Stoßzeit. Наприклад Beispielsweise, наступного ранку. Тоді ви можете прямо розповісти erzählen один одному gegenseitig, як пройшла новорічна ніч Silvesterabend. Третє Dritte: Ви надсилаєте versendest своєму партнерові лист або листівку своєчасно pünktlich, щоб він міг відкрити її рівно о дванадцятій годині  zwölf Uhr. В ідеалі Idealerweise, ви говорите йому заздалегідь Bescheid. Також може трапитись passieren, що ваше повідмлення може бути знайдено пізніше. Нижче наведено кілька прикладів:

Draußen. Raketen. hinter. größtenteils. nachts. aufwachen. lachen. weinen. Blumen. Knospen. Schnee. Holz. Blatt. murmelt. Sorge. irgendwann. Vogel. Glocken. Mitternacht. Bald. sprießen. rauscht. beiden. singt. Ich liebe dich

 • Зовні Draußen я чую, як вибухають ракети Raketen. Минув ще один рік. Знову ж таки 365 днів позаду hinter, які ми здебільшого größtenteils проводили разом. І я можу сказати: цих 365 днів не вистачає. Я хочу бути тільки з тобою у новому році. Я захочу притискатися до тебе вночі nachts та прокидатися aufwachen біля тебе ранком. Хочу сміятися lachen і плакати weinen з тобою, поки ми знову не привітаємо один одного рівно за рік: З Новим Роком! Frohes neues Jahr!

 • Квіти Blumen і бутони Knospen все ще приховані під товстим шаром снігу Schnee. На сухому дереві Holz ще немає свіжого листя Blatt. Жоден струмок досі не бурчить murmelt про моє занепокоєння Sorge, що ти можеш коли-небудь irgendwann бути далеко від мене. Жодна пташка Vogel ще не може заспівати про мою любов до тебе. Ти чуєш дзвони Glocken опівночі Mitternacht? Вони вказують на новий рік. Вже все не так далеко. Незабаром Bald квіти розцвітуть. Незабаром листя проросте sprießen на дереві. Невдовзі струмок зашелестить rauscht і розповість erzählt про нас обох beiden. Незабаром птах буде співати singt пісню Lied тільки для тебе. Я люблю тебе. Ich liebe dich.

Новорічні побажання для професійних контактів

Neujahrswünsche an berufliche Kontakte

Arbeitgeber. Kollegen. Kunden. Geschäftspartner. Weihnachtswünschen. Dopplung. aufdringlich. Zudem. verschicken. Neujahrsgrüße

Новорічні побажання щодо професійних контактів berufliche Kontakte, наприклад до роботодавця Arbeitgeber, колег Kollegen, клієнтів Kunden або ділових партнерів Geschäftspartner можуть зручно відправлятися безпосередньо з різдвяними побажаннями Weihnachtswünschen до Різдва. Дублювання Dopplung є більш нав’язливим aufdringlich, ніж приємним. Крім того Zudem, напевно, вже достатньо поздоровлень лежить вдома. Однак, якщо ви забули відправити verschicken різдвяні побажання, ви можете, звичайно, відправити новорічні привітання Neujahrsgrüße. Ось кілька прикладів:

Zusammenarbeit. bedanken. genießt. restliche. freie Zeit. hören

 • Зберігаючи випробуване і пережите, і пробуючи нове – в цьому ми бачимо успіх Erfolg нашого попереднього співробітництва Zusammenarbeit, за що ми щиро дякуємо bedanken вам.

 • Моя дорога колего, я сподіваюся, що у Вас було приємне Різдво і Ви насолоджуйтеся genießt рештою restliche вільного часу freie Zeit. Я бажаю Вам щасливого нового року, і я з нетерпінням чекаю почути hören Ваші гарні розповіді!

З Новим Роком: Відповідь на новорічні привітання?

Frohes neues Jahr: Eine Antwort auf Neujahrsgrüße?

nötig. empfängst. Freundin. solltest. antworten. nett. zurückzusenden. gesprochen. anzurufen. persönlich

Відповідь на новорічні привітання не завжди потрібна nötig. Це повністю залежить від ситуації, в якій ви їх отримуєте empfängst. Наприклад, якщо ви отримали від подруги Freundin новорічне повідомлення в WhatsApp або sms з новорічними привітаннями, то ви повинні solltest відповісти antworten в будь-якому випадку. Якщо ви отримали електронного листа, також ввічливо nett відправити привітання назад zurückzusenden. Однак, якщо ви отримали новорічні привітання поштою, вам не потрібно відписувати назад, тут все за власним бажанням. Або Entweder ви вже щось надіслали щось раніше, або oder ви дякуєте електронною поштою чи повідомленням на мобільний. Якщо ви особливо з нетерпінням чекали новорічного привітання і не розмовляли gesprochen з людиною деякий час, це – великий жест для того, щоб просто подзвонити anzurufen і сказати особисте persönlich спасибі.

Звичайні зразки текстів для новорічних привітань – для орієнтації

Übliche Mustertexte für Neujahresgrüße – zur Orientierung

kurze. Standardvorlagen. Formulierung. Standardsätze

Для короткого kurze повідомлення або невеликого тексту на листівці є деякі стандартні шаблони Standardvorlagen, які використовуються щороку. До цього повинні бути включені також особисті відносини з людиною до яякої звертаєтесь, мамі одне але інше для колеги. Крім того, вибір слів відрізняється від вашого особистого стилю чи смаку. Яке формулювання Formulierung підходить вам? Для кого ваше новорічне привітання? Завжди приємно залучати сім’ю, або якщо ви краще знаєте один одного. Тоді пишіть “ми wir” замість “я ich” і “ти du“.

P.S.: Якщо відправляєте листа в Німеччину, то туж можна подивитись правильне оформлення конверту.

Ці стандартні речення Standardsätze також придатні для листівки, як доповнення до фактичного тексту:

 • На Новий рік я бажаю тобі здійснення мрій Träume, додати hinzukommen нові, зберегти erhalten bleiben деякі старі! Вітання від… Liebe Grüße von…

 • Ich wünsche dir ein frohes und glückliches neues Jahr!

 • Ich wünsche dir einen guten Start ins neue Jahr!