Project Description

На даний момент проводяться технічні роботи, тому інколи може виникати проблема у відображенні контексту. Вибачте за незручності.

Розповідь про інтереси та захоплення батьків

HOBBYS MEINER ELTERN

TEXT

Текст: Die Hobbys meiner Eltern – Хобі моїх батьків

HOBBYS MEINER ELTERN ХОБІ МОЇХ БАТЬКІВ
 1. Ich kann mit Sicherheit sagen, dass meine Eltern wenig Hobbys haben. Ich kann das nicht erklären, warum es so ist, denn ich als ihr Kind habe sehr viele Hobbys.
 2. Mein Vater schwärmt nur für Angeln und Jagd. Nichts anderes interessiert ihn. Er sagt, dass diese Beschäftigungen ihm Spaß machen. Er fährt fast jedes Wochenende mit seinen Freunden an die Flüsse, kleine Seen, die im Gebiet Lviv sind. Am Vorabend bereitet er seine Dinge: die Angeln, das Netz, die Angelschnur, die Posen, die Köder und die Haken für das Fischen, sowie die Futter für die Fische vor.
 1. Я можу впевнено сказати, що мої батьки мають мало захоплень. Я не можу це пояснити, тому що в мене, їхньої дитини, їх дуже багато.
 2. Мій батько захоплюється лише риболовлею та полюванням. Ніщо інше його не цікавить. Він каже, що ці заняття приносять йому задоволення. Він майже щовихідних їде зі своїми друзями на річки, маленькі озерця, які є у Львівській області. Напередодні він готує свої речі — вудочки, сітку, ліска, поплавки, наживки й гачки для риболовлі, а також корм для риб.
 1. Die Mutter ärgert sich, dass er zu wenig Zeit für die Familie am Wochenende hat. Darauf antwortet er, dass er uns allen mit dem Proviant für die ganze Woche versorgt. Und das stimmt. Die Mutti und der Vati bereiten verschiedenste Fischspeisen zu.
 2. Ich und alle meine Freunde stimmen dieser Tatsache zu, dass die von meinem Vater zubereitete Fischsuppe am schmackhaftesten ist. Mitte August beginnt auch die Jagdzeit. Der Vater gehört zum Jägerverein. Er hat einen Jägerausweis. Das bedeutet, dass er kein Jagdfrevler ist.  Das Wild mögen alle in meiner Familie. Die Rebhühner, die Enten, Rammler, sowie Rehböcke sind oft auf unserem Tisch.
 3. Was das Hobby meiner Mutter angeht, stickt sie gern. Wenn sie Freizeit hat, nimmt sie ein Leinen, die Fäden, eine Nadel und beginnt zu sticken. Sie hat verschiedene schöne Servietten und Handtücher. Sie hat auch einige ukrainische Hemden gestickt. Sie kocht gern. Aber die Mutter sagt, dass es kein Hobby ist, denn sie muss die Familie ernähren. Sie liest gerne die Zeitschriften „Natali“, „Viva“ und ihre Liebesromane.
 1. Мати сердиться, що він на вихідних має мало часу для сім’ї. На що він відповідає, що він усіх нас забезпечує їжею на цілий тиждень. І це справді так. Мама і тато готують найрізноманітніші рибні страви.
 2. Я й усі мої друзі погоджуємося з тим, що приготовлена моїм батьком уха найсмачніша. Усередині серпня розпочинається сезон полювання. Тато належить до спілки мисливців. У нього є мисливське посвідчення. Це означає, що він не браконьєр. Дичину люблять усі в моїй сім’ї. Куріпки, качки, зайці, а також косулі часто бувають на нашому столі.
 3. Щодо захоплення моєї матері, то вона любить вишивати. Коли в неї с вільний час, вона бере полотно, нитки, голку і починає вишивати. У неї різноманітні серветки, рушники. Вона також вишила кілька українських сорочок. Вона любить готувати. Але мати каже, що це не хобі, адже вона повинна годувати родину. Іноді вона любить читати журнали «Наталі», «Viva» і любовні романи.

WORT

СЛОВА ТА ВИСЛОВИ:

das Angeln -s
рибальство
die Angelschnur -, -en
ліска, волосінь (рибальське спорядження)
die Pose -, -n
поплавок
die Fischsuppe -,
yxa, рибний суп
die Jagdzeit
сезон полювання
der Jagdfrevler -s
браконьєр
der Rammler -s
заєць

FRAGE

ЗАПИТАННЯ ДО ТЕКСТУ:

 1. Was gehört zu den Hobbys des Vaters?
  Що відноситься до хобі Вашого батька?
 2. Wo verbringt er oft sein Wochenende?
  Де він найчастіше проводить свої вихідні?
 3. Was bringt er nach Hause mit?
  Що він приносить додому з собою?
 4. Was ist das Steckenpferd der Mutter?
  Який “коньок” Вашої матері?
 5. Warum ist das Essen zubereiten für die Mutter kein Hobby?
  Чому приготування їжі не є хобі для матері?
Lieblingsbeschäftigungen
Hobbys meines Freundes